ban2

П.Порошенко підняв Європейський прапор у Києві

КИЇВ. 16 травня. УНН. Президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії підняття Європейського прапора у Києві, передає УНН.
"Сьогодні, у День Європи, на площі перед Адміністрацією Президента піднятий Європейський Прапор", - написав П.Порошенко у Twitter.
Традиційно з 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Святкові заходи з цієї нагоди у столиці триватимуть до 23 травня.
Основна програма заходів запланована на 16 травня. Вже традиційно День Європи розпочнеться флеш-мобом барабанщиць Київського Державного будинку художньої та технічної творчості, що триватиме з 10:30 до 10:35. З 10:40 до 10:55 відбудеться виступ зведеного військового оркестру гарнізону Києва.
До участі в офіційній церемонії відкриття, що триватиме з 11:00 до 11:40, запрошені почесні гості: керівництво держави та міста, а також посли держав — членів ЄС. Під час церемонії урочисто пролунають Державний гімн України та гімн Європейського союзу у виконанні зведеного оркестру гарнізону Києва.
З 11:40 до 11:50 триватиме музична композиція у виконанні зразково-показового оркестру Збройних сил України.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"