ban2

В.Кличко отримав у Німеччині премію за розвиток демократії в Україні . я би дав іншим...

В.Кличко отримав у Німеччині премію за розвиток демократії в Україні
КИЇВ. 13 вересня. УНН. Мер Києва Віталій Кличко отримав у німецькому Потсдамі премію "М1002, яку присуджує журі шеф-редакторів, директорів та видавців німецьких ЗМІ за внесок в розвиток демократії і боротьбу за свободу слова та права людини, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу КМДА.
Премію В.Кличку вручили за вагомий внесок у розвиток демократичного руху в Україні і зусилля щодо мирного вирішення конфліктних ситуації та недопущення силового протистояння під час подій на Майдані.
На церемонії, що відбулася в палаці Сан-Сусі, показали короткий документальний фільм про Майдан і підкреслили, що зібралися, аби відзначити самовідданість українців у їх боротьбі за гідність і за цивілізаційний вибір України.
За повідомленням, Віталій Кличко подякував за оцінку прагнень українського народу до свободи і гідного життя у демократичній європейській країні.
"Це не моя особиста нагорода. Це - нагорода і визнання зусиль мільйонів українців, які вийшли на Майдан, які боролися за своє майбутнє у вільній європейській державі. Це також - відзначення подвигу тих, хто поклав життя на Майдані. І тих, хто сьогодні на передовій відстоює державність нашої країни. Бо боротьба за вільну Україну триває", - підкреслив Кличко.
Крім того, двом українкам - представницям проекту "YanukovychLeaks" в Потсдамі вручили премію за внесок в розвиток демократії та боротьбу з корупцією в Україні.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"