ban2

НАТО прийняла резолюцію щодо солідарності з Україною


КИЇВ. 11 жовтня. УНН. Парламентська асамблея НАТО прийняла резолюцію щодо солідарності з Україною з урахуванням усіх правок та протестів української делегації. Про це в ефірі каналу "112 Україна" сказав народний депутат та член української делегації Віктор Чумак, передає УНН.
За його словами, обговорення були дуже жорсткими та напруженими, тому що ці правки змінювали взагалі сам сенс, дух та зміст резолюції.
“Завдяки позиції, що зайняли США, Великобританія, Польща, Франція, Литва нам вдалося практично відстояти всі поправки української сторони і резолюція прийнята в редакції, яка повністю влаштовує українську сторону, яка абсолютно засуджує Росію за агресію в Україні, яка не говорить про те, що будуть зменшені санкції аж повного виконання Росією всіх правил міжнародного права”, — зазначив він.
Також він наголосив, що резолюцію прийняли тільки комітети Парламентської асамблеї, резолюція затверджуватиметься завтра на пленарному засіданні ПА.
Як повідомляв УНН, Делегація Верховної Ради України бере участь в осінній сесії Парламентської асамблеї НАТО, що проходить у норвезькому місті Ставангер.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"