ban2

За п'єсою Лесі Українки створять мультфільм

Планується, що мультфільм вийде у прокат наприкінці 2017 року.

За мотивами "Лісової пісні" Лесі Українки створять повнометражний мультфільм. Роботу над стрічкою "Мавка. Лісова пісня" розпочали компанії Film.ua і Animagrad, повідомляється на сайті Film.ua.

Автори мультфільму обіцяють змінити сюжет твору: на глядачів чекають комічні персонажі та хеппі-енд. За словами продюсера проекту Ірина Костюк, прем'єра "Мавки.." запланована на кінець 2017 року. Бюджет проекту складає $ 5 млн.

На сайті компанії йдеться, що мультфільм буде озвучено трьома мовами – українською, англійською і російською, тривалість стрічки – 85 хв.

Творці проекту розповідають, що прототипами всіх основних локацій мультфільму стали реальні українські природні заповідники: село Вилкове, тунель кохання у Клевані, Буцький каньйон і Карпати. Художником костюмів виступить український дизайнер Ольга Навроцька, а саундтрек і пісні до фільму напишуть зірки української сучасної музики.

Як повідомляв 5.ua, у Києві 24 жовтня розпочнеться 45-й міжнародний кінофестиваль "Молодість". У Національному конкурсі фестивалю покажуть 23 українські короткометражні фільми.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"