ban2

У Києві представлять найкращі українські книжки року

Міжнародний літературний конкурс "Коронація слова" презентує книжки-переможці українських авторів.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Cultprostir.

Презентація літературних новинок відбудеться у форматі зустрічі з письменниками. Серед них: Ірен Роздобудько, Андрій Кокотюха, Тарас Томенко, Богдан Коломійчук, Олексій Волков та багато інших.

"Презентуватимуть новинки, які вийшли впродовж 2015 року. Це навіть ті новинки, які були переможцями 2014 року, але за якихось обставин не могли вийти. Також відбудуться обговорення з авторами. Усі бажаючі зможуть поставити питання як про конкретну книжку, так і про творчий шлях письменника. Програма буде поділена на дискусійні групи. Перша з них буде присвячена літературі в кіно, друга група письменників дискутуватиме про детективи, третя – про жіночу літературу", - розповіла прес-секретар "Коронації слова" Ганна Антохіна.

Нагадаємо, що переможцями конкурсу "Коронація слова – 2015" стали Надія Гуменюк з книжкою "Вересові меди", Світлана Горбань і Надія Лапіна за "Роман за містом", а також Петро Лущик з книгою "Хата на околиці села".

Презентація відбудеться 21 жовтня в "Книгарні Є".

"Коронація слова" – це міжнародний літературний конкурс романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей. Метою його є підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, стимулювання сучасного літературного процесу, кіно і театру.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"