ban2

Європейські ЗМІ розхвалили альбом українських музикантів

Платівка Once Upon A Chaos української метал-групи Hell:on опинилася в центрі уваги багатьох європейських музичних видань.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Cultprostir.

"Німецьке промо-агентство, з яким ми працюємо, зробило добірку рецензій на наш альбом, які вийшли на Заході. Це найкраща преса, яку ми отримали з тих пір, як почали видаватися в Європі. Це приємно, оскільки в альбом вкладено багато сил і енергії", - розповів лідер групи Олексій Пасько.

Альбом вийшов у вересні в Німеччині. Більшість матеріалів-відгуків на платівку мають компліментарний характер.

Серед авторитетних видань, які написали про Once Upon A Chaos, - друковані німецькі Legacy та Metal Hammer. Перше оцінило альбом в 11 балів з 15, а друге – в 5 з 7. Обидва автори рецензій акцентують увагу на "брутальності" нових пісень української групи і наявності експериментів в них. Усього про платівку написало близько 30 видань Голландії, Фінляндії, Португалії, Великої Британії, Німеччини та інших країн.

Презентація Once Upon A Chaos в Києві намічена на 8 листопада в клубі MonteRay. "У цей вечір ми не тільки презентуємо альбом, але й надамо можливість виступити нашим друзям з груп Adem та Infected. Це родоначальники українського треш- і дет-металу. Ми збираємо "стару школу" вітчизняного металу. Але мета концерту, безумовно, не викликати ностальгію і навіювати смуток", - розповів Олексій Пасько.

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"