ban2

Відома французька актриса хоче знятися в українському кіно

Беатріс Далль зізналася, що залюбки попрацювала б з українськими режисерами.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на сайт МКФ "Молодість".

26 жовтня у Домі освіти та культури "Майстер клас" відбулась зустріч з відомою французькою акторкою Беатріс Далль. Беатріс зіграла в таких фільмах як "Ніч на Землі", "Помста ненародженому", "Наш рай" та інші.

У Далль скандальна репутація, блискуча зовнішність та шокуючі ролі, але її секрет у стосунках з режисером. За словами Далль, режисер для неї – все. Не так важливі стосунки з партнером, наявність відвертих сцен в фільмі або сценарій. Вона порівнює свої стосунки з ними з історією кохання: ні вона, ні артист не знають до чого приведе їхнє знайомство, якими будуть їхні відносини – гарними чи поганими.

Проте, Беатріс зазначає, що за весь час її акторської роботи, режисери, з якими вона працювала, розчаровували її набагато рідше, ніж власні коханці.

Акторка співпрацювала з такими режисерами як Джим Джармуш, Іван Ле Муан, Жан-Жак Бенекс, Міхаель Ганеке та іншими. Утім, популярність режисера нічого не значить для Далль, для неї головне – душа. Вона готова співпрацювати з кожним, чия ідея та жага їй сподобається.

"Я чекаю пропозицій. Моя основна мета поїздки в Україну – це навіть не презентація фільму. Я тут більше для того, аби познайомитись з новими людьми", - зазначила акторка.

Беатріс Далль поділилися творчим секретом: саме її перший фільм, "37 і 2 по ранках" або "Betty Blue", дав їй шанс далі отримувати ролі без усіляких кастингів. І це не зважаючи на те, що Беатріс не має профільної освіти. Саме цю рису акторка вважає визначальною для режисерів, вона каже про те, що вони частіше за все знаходять своїх акторів на вулиці та в кафе. Вони люблять природніх акторів, тих, хто й гадки не має про професійні акторські прийоми, впевнена вона.

Нещодавно Далль почала працювати в театрі. Вона говорить, що вкладає всю свою душу в цю роботу, і планує й надалі продовжувати пробувати себе в цій сфері. Оскільки зустріла постановника, який дає їй бажання та наснагу грати. Вже зовсім скоро вона разом з своїм театром планує поїхати в Канаду, де представить постановку, над якою вони наразі працюють.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"