ban2

Wi-Fi дозволив побачити людину крізь стіну

Дослідники із Массачусетського технологічного інституту розробили систему, яка дозволяє "бачити" людину через стіну за допомогою Wi-Fi.

Про це пише Еспресо.TV з посиланням на The Verge.

Спеціальна програма використовує різницю в Wi-Fi сигналах, які відправляються і одержуються для розпізнавання людського силуету крізь стіну. Пристрій під назвою RF-Capture використовує цю програму для створення зображення, що нагадує картинку, яку людина бачить через тепловізор. Різні частини тіла підсвічуються різними кольорами.

Пристрій з точністю в 90% розпізнає фігуру людиниі рухи тіла в просторі. Також воно дозволяє визначати і розрізняти до 15 чоловік, що знаходяться в сусідній кімнаті за стіною, одночасно.

Самі інженери бачать потенційне застосування RF-Capture в якості помічника, наприклад, для літніх людей, які живуть одні. Пристрій зможе моментально побачити падіння людини і передати інформацію про необхідної допомоги. Крім того, RF-Capture може знайти застосування в "розумних" будинках. Дослідники обіцяли працювати над поліпшенням якості зображення.

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"