ban2

Правоохоронці вилучили контрабандну партію годинників на 1 млрд гривень

Співробітники Служби безпеки України спільно з податківцями блокували на Київщині діяльність угруповання, яке організувало контрабандне ввезення до нашої країни брендових годинників. Про це повідомляє прес-служба СБУ, передає Еспресо.TV.

Зловмисники закуповували годинники в одній з європейських країн та кур’єрами ввозили в Україну. Продукцію вони реалізовували у власній мережі магазинів.

Під час обшуків у складських, торговельних та житлових приміщеннях учасників угруповання у Києві та області правоохоронці виявили понад тисячу брендових годинників, вартість яких за попередньою оцінкою становить майже один мільярд гривень. У контрабандистів також вилучено 120 тисяч доларів США, десять тисяч євро, півтора мільйони гривень, бухгалтерську документацію та комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності.

Продукція на сотні мільйонів гривень була ввезена в Україну та планувалася до продажу без сплати обов’язкових митних та податкових платежів.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"