ban2

Вийшов трейлер українського мультфільму “Микита Кожум’яка”

Група Trailers UA на своїй сторінці в Youtube опублікувала новий трейлер українського мультфільму за мотивами книги Антон Сіяніка “Микита Кожум’яка”.

Анімаційний фільм продовжує історію відомого героя Кирила Кожум’яки, який переміг останнього Змія. Повідомляється, що головним героєм цієї історії став його 12-річний син Микита, який не володіє дивною фізичною силою батька і тільки завдяки силі характеру повинен перемогти Змія і врятувати світ.

У чарівному світі Микиту і його нових друзів чекатиме багато смішних і динамічних пригод. Це дивовижна казка із захоплюючим сюжетом і щасливим кінцем, в якій розповідається про щирі почуття, справжню дружбу, і про те, що справжнє геройство не в фізичній силі, а в силі духу.

Нагадаємо, що робота над мультфільмом почали ще в 2007 році. Через нестачу фінансування проект був заморожений у 2008 році. Але студія Panama Grand Prix за підтримки Держкіно і дистриб’ютора UFD відновила роботу над стрічкою, яка на даний момент знаходиться на завершальному етапі. У прокат мультфільм вийде у 2016 році.

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"