ban2

Голлівудський актор Дастін Гоффман у свої 78 дізнався про українське коріння

Легендарний голлівудський актор Дастін Гоффман лише у свої 78 років дізнався про українське «коріння». У відповідній передачі під назвою «Розшукуючи ваше коріння», головним героєм чергового випуску якої стала зірка, оголосили, що пращури Гоффмана є вихідцями із Білої Церкви, що під Києвом.

Справа в тому, що у родині актора тема родичів по батьківській лінії була забороненою, передає ТСН.

Ще до його народження родина Гоффман переїхала з Чикаго, де влаштувалася після прибуття зі Східної Європи, в Лос-Анджелес. Дастіна намагалися виховувати так, щоб він не ставив перед собою запитання про своє єврейське коріння.

Виявилося, що дід і бабуся актора Френк і Естер емігрували в США ще до революції і жили в Чикаго. Коли почалася громадянська війна, що супроводжувалася єврейськими погромами, Френк повернувся на Батьківщину, щоб вивезти батьків — Самуїла і Лібу. У 1921 році його разом із батьком заарештувала ЧК. В результаті, дід і прадід Дастіна були розстріляні.

Актор не зміг стримати сліз, коли читав документ про свою прабабусю. «Зараз, коли люди запитують, хто я, я відповідаю: “Я єврей”. Всі вони вижили, щоб я зміг опинитися тут. Мені так важко це прийняти, адже я походжу з сім’ї, в якій тема родичів не піднімалася, мовляв, “вони нам не потрібні “. А насправді батько просто хотів захистити і нас, і маму від цих жахів», — наголосив актор.

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"