ban2

Відсьогодні квитки на поїзди будуть дешевші, ніж влітку - "Укрзалізниця"

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Незважаючи на другий етап індексації тарифів на проїзд залізничним транспортом, що відбудеться з 1 жовтня, вартість квитків буде дешевша, ніж влітку. Про це повідомив начальник управління аналітики головного управління перевезень Укрзалізниці Микола Топчієв, передає УНН.

“Пасажири не відчують підвищення вартості квитків, адже з 1 жовтня вступає у дію понижуючий календарний коефіцієнт індексації вартості проїзду у пасажирських поїздах — 0,93. Таким чином, ціна на проїзд залізничним транспортом стала нижчою, ніж у червні-серпні поточного року коли діяв календарний коефіцієнт — 1,07”, — пояснив Микола Топчієв.

Він зазначив, що з 1 жовтня вартість проїзду у плацкартному вагоні поїзда за маршрутом Київ — Харків (489 км) складатиме — 119,97 грн., у купейному — 217,29 грн, тоді як раніше вартість проїзду у плацкартному вагоні при дії коефіцієнта по днях тижня 1,0 та періоду року 1,07 (з урахуванням комісійного збору, вартості постільної білизни) — складала 124,24 грн., у купейному вагоні — 226,04 грн.

Нагадаємо, що індексація тарифів на перевезення у внутрішньому сполученні стосується усіх категорій пасажирських вагонів, окрім вагонів СВ та поїздів Інтерсіті+. Тарифи будуть проіндексовані на 10 %, а перший етап індексації відбувся 8 серпня відповідно до Наказу Мінінфраструктури від 21.07.2014 № 332 “Про затвердження Змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні”.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"