ban2

В.Кличко: У жителів столиці є місяць, щоб отримати картку киянина для пільгового проїзду в метро

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Для безкоштовного проїзду у столичному метрополітені мешканці Києва, які тепер мають право на цю пільгу, повинні звернутися до соціальних служб свого району і отримати картку киянина. Про це сказав Київський міський голова Віталій Кличко в коментарі журналістам під час брифінгу в кулуарах Київради, повідомили УНН у прес-службі КМДА.

Він нагадав, що 4 жовтня Київрада ухвалила рішення про внесення змін до програми “Турбота”, надавши право безплатного проїзду окремим категоріям, які не мали права за чинним законодавством на пільговий проїзд у метрополітені.

“Сьогодні метро збиткове. Нам потрібно оптимізувати роботу цього підприємства, щоби воно ефективно працювало. Щодо незахищених верств населення, — окремі категорії киян, які тепер мають право на пільговий проїзд в метро, повинні звернутися протягом місяця до соціальних служб свого району і отримати картку киянина. Ми даємо цей додатковий час, щоб усі визначені категорії киян мали можливість отримати пільги для проїзду в метро”, — сказав Віталій Кличко.

Мер Києва підкреслив, що це нововведення дозволить визначити точну кількість пільговиків у метро, оскільки “багато людей користується пільгами, не маючи на те права”. Він також зазначив, що введення подібного контролю в інших країнах дозволило збільшити доходи метрополітену на 10-15%.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"