ban2

А.Аваков підтримує надання громадянам дозволу на носіння зброї

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підтримує законопроект щодо надання дозволу громадянам носити короткоствольну зброю. Про це він повідомив під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

На запитання журналіста щодо законопроекту про дозвіл громадянам на приховане носіння короткоствольної зброї, міністр відповів, що підтримує таку ініціативу, якщо парламент прийме відповідний законопроект.

“Я виходжу з того, що є існуючий порядок озброєння людей і я його притримуюся як міністр внутрішніх справ. Якщо Верховна Рада прийме відповідний законопроект, ми його підтримуватимемо", - сказав він.

Нагадаємо, українська асоціація власників зброї разом з прихильниками під час реалізації Народного фотопроекту "Вільні люди мають зброю" нагадали Президенту про право вільних людей на володіння зброєю.

У асоціації вважають, що ухвалення Закону "Про цивільну зброю і боєприпаси" є питанням збереження життя не тільки українців, але України в цілому. Президент отримав звернення, підписане сотнями громадян, які виступають за легалізацію зброї у державі.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"