ban2

Тести з української мови та математики будуть двохрівневими - І.Лікарчук

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. У 2015 році буде запроваджено тести двох рівнів з двох предметів - української мови і літератури та математики. Про це під час прес-конференції зазначив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, передає кореспондент УНН.

За його словами, тести з цих предметів будуть розподілені за рівнем складності.

"Ми будемо пропонувати цього року тест рівня А (менш складний) і рівня Б (більш складний). Буде стосуватися лише української мови і літератури та математики. Результат, з якого тесту, якого рівня повинен принести абітурієнт до університету, буде визначати університет", - прокоментував І.Лікарчук.

За його словами, абітурієнти, які склали тест рівня Б, зможуть з тими результатами подати документи на спеціальність, де вимагають результати рівня А.

А вступники, які складали тести ріаня А, на спеціальність, де вимагають результати тесту рівня Б, не зможуть подавати документи.

Ігор Лікарчук додав, що раніше однакові тести з української мови і літератури та математики складали всі абітурієнти не залежно від спеціальностей, на які подавали документи.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"