ban2

МВС припинило діяльність конвертаційного центру з тіньовим обігом у 3,6 млрд грн

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Вчора Департаментом по боротьбі з економічними злочинами була припинена діяльність одного з найбільших на сьогоднішній день підпільних конвертаційних центрів. У ході обшуку було вилучено готівки на суму понад 3,9 млн. гривень (2,6 млн. гривень та 105 тисяч доларів США). Загальний тіньовий обіг центру, на думку слідства, становив 3,6 млрд. гривень. Про це УНН повідомили у прес-службі МВС України.

Обшук в офісних приміщеннях Київського відділення банку ПАТ “Аксіома” проводився за рішенням Печерського районного суду Києва в рамках розслідування кримінальної справи про зловживання службовими повноваженнями з боку співробітників банку.

Встановлено, що дана банківська установа проводила транзитні операції, конвертацію безготівкових коштів у готівку, незаконний обмін валютних цінностей через ряд фіктивних підприємств та фізичних осіб. У ході обшуку вилучено фінансово-господарські документи, жорсткі диски комп’ютерів, ноутбуки, печатки фіктивних підприємств та готівкові гроші. Конвертаційний центр розташовувався в орендованому приміщенні, що належить приватній особі.

Крім того, в рамках кримінального провадження сьогодні затримані клієнти і керівники двох підприємств, які здійснювали незаконний обмін валюти.

Слідчі дії у відношенні ПАТ КБ “Аксіома” тривають.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"