ban2

Завтра у Києві відбудеться виставка "Освіта у США"


КИЇВ. 9 жовтня. УНН. 10 жовтня, 2014 року з 16:00 до 19:00 у готелі "Русь" (вул. Госпітальна, 4) відбудеться Третя щорічна міжнародна виставка "Освіта в США", в рамках якої будуть представлені акредитовані американські навчальні заклади. Про це УНН повідомили у прес-службі Посольства США в Україні.

За повідомленням, старшокласники, студенти й всі, кого цікавить освіта у США, зможуть отримати інформацію щодо вступу до американських вишів, а також щодо програм академічних обмінів уряду США.
Організатором заходу є мережа EducationUSA в Україні, яка є у складі понад 400 центрів по всьому світу, що надають точну, об'єктивну і неупереджену інформацію про всі акредитовані американські вищі навчальні заклади у США та проводять консультації щодо вступу до коледжів та університетів США. Виставка буде проходити за підтримки Посольства США в Україні.

Під час проведення виставки відвідувачі матимуть унікальну можливість поспілкуватися з представниками таких навчальних закладів США: Green River Community College, Indiana University Robert H. McKinney School of Law, John Cabot University, Le Cordon Bleu, Murray State University, New York University - Polytechnic School of Engineering, Savannah College of Art and Design, Shoreline, Community College, The Language Company, Transnational Education Group, Tufts University, Columbia College Chicago, The Evergreen State College, Nebraska Wesleyan University.

Особливістю заходу є спільна участь у ньому представників американських вищих навчальних закладів, організацій з освіти в США та Посольства США в Україні, які зможуть надати гостям повну картину можливостей та кроків для успішного вступу в американський навчальний заклад. Учасниками виставки будуть також:
• Міністерство освіти і науки України
• Посольство США в Україні
• Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS
• Програма імені Фулбрайта в Україні (Інститут міжнародної освіти)
• Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)
• Освітній проект "Всесвітні студії" фонду Віктора Пінчука (WorldWideStudies)

Окрім прямого спілкування із представниками американських вишів, гості зможуть отримати компетентні і вичерпні консультації з питань, що їх найбільше цікавлять: умови вступу, проживання, кошти і видатки, стипендії, гранти на навчання та дослідження.

Паралельно із роботою виставки в іншому залі будуть проходити презентації з найактуальніших тем:
17:00-18:00 "Студентські візи в США". Презентацію проводитиме представник Консульського відділу Посольства США в Україні.
18:00-19:00 "Якщо Ви бажаєте навчатись в США- процес подання документів та фінансування навчання". Лекцію проводитиме представник Консультативного центру мережі EducatіonUSA.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"