ban2

На "Молодості" покажуть фільм про прифронтовий Маріуполь литовського режисера

У рамках 46-го КМКФ "Молодість" 25 жовтня о 21:00 у кінотеатрі "Київ" (вул. Велика Васильківська, 19) відбудеться показ фільму "Маріуполіс" режисера Мантаса Кведаравічюса

«Мантас Кведаравічюс залишив сильне враження із дебютним фільмом «Барзах», кінематографічним нарисом про конфлікт Росії в Чечні у Панорамі 2011 року. Тепер він повернувся з фільмом «Маріуполіс»: повсякденне життя, визначається бомбами, що загрожують Маріуполю, місту в Україні, розташованому на схід від Криму і колись заселеному греками. Це візуально потужна данина місту в умовах кризи, присвячена його поетам та швецям», - прес-офіс Берлінського МКФ-2016.

Місто, в якому живе близько півмільйона жителів, в  очікуванні війни: для когось – це привід для бою, для інших - найкращий час для ремонту взуття і репетицій нових п'єс.

Це універсальний фільм про людей і обставини, про цінність кожної миті; про людей, які живуть і не втрачають надії і звикли до гуркоту граду в декількох десятках кілометрів. Це фільм не про боротьбу, а про життя, яке протікає своїм ходом, незважаючи на зміну кольорів прапору або присутність військових. Цей фільм не про війну, а про мир під час війни. І показати цей мир дуже важливо і для нинішніх і для майбутніх поколінь.

Фільм «Маріуполіс» — це ко-продукція України, Литви, Німеччини та Франції. Фільм впродовж року побував на багатьох кінофестивалях. Режисер фільму Мантас Кведаравічюс особисто представить фільм на кінофестивалі Молодість.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"