ban2

Український режисер Сергій Лозниця отримав нагороду "Золотий Голуб" за фільм "Аустерліц"

Із перемогою українця вже привітав посол України в Німеччині

Український режисер Сергій Лозниця отримав нагороду "Золотий Голуб" міжнародного конкурсу DOK Leipzig, журі якого відзначило повнометражний фільм "Аустерліц", передає видання "Крим.Реалії".

"Спокій і краса його образів поряд з чудовим редагуванням звуку дають достатньо часу, щоб згадати ще раз про те, що сталося не так давно в центрі Європи", – мовиться у зверненні членів журі.

Із перемогою режисера вже привітав посол України в Німеччині Андрій Мельник на своїй сторінці Twitter. "Новий фільм Сергія Лозниці "Аустерліц" отримав найвищу нагороду на кінофестивалі в Лейпцигу – "Золотого голуба". Вітаємо!" – написав він.

Повідомляється, що документальний фільм знімався у Німеччині, на території одного з перших нацистських концтаборів у Дахау, а також у Берген-Бельзені, Равенсбрюку, Заксенгаузені та Дора-Міттельбау.

Зазначається, що головною ідеєю режисера було "показати поступову зміну ставлення до страшної історії таборів смерті, які зараз сприймаються скоріше як видовище". Фільм "Аустерліц" має вийти на екрани кінотеатрів Німеччини 15 грудня.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"