ban2

Український диригент отримав звання ЮНЕСКО

Диригент Національної опери України, художній керівник і головний диригент оркестру «Київ-Класик» Герман Макаренко був удостоєний звання «Артист заради миру», яке присуджує ЮНЕСКО.

Цей титул вручають діячам з різних сфер культури «за внесок у привернення уваги громадськості до проблем миру, справедливості, толерантності, до становища дітей у важкій ситуації, до боротьби з неписьменністю і збереження навколишнього середовища».

Церемонія нагородження Германа Макаренка відбудеться 29 листопада у штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі. Для цієї події камерний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом Макаренка готує спеціальну концертну програму з музичних творів усіх континентів планети.

Герман Макаренко – народний артист України, а також Посол української культури. Оркестр «Київ-Класик», яким керує Макаренко, зібрався у 2004 році після виступів в паризькому соборі Санта-Мадлен і Штаб-квартирі ЮНЕСКО. Зараз до складу колективу входить понад 60 музикантів. Оркестр активно гастролює Європою та Азією, виступає на заходах державного рівня і бере участь у міжнародних фестивалях.

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"