ban2

На Бродвеї покажуть унікальну виставу "Гаррі Поттер і прокляте дитя"

Соня Фрідман і Колін Каллендер, продюсери вистави в Лондоні, підтвердили, що вони ведуть переговори з Ambassador Theatre Group (ATG), щоб провести прем’єру на Бродвеї у 2018 році

Про це повідомляє Newsweek.

Вистава відбудеться в Lyric Theatre, відомому бродвейському театрі, який перероблять спеціально до прем’єри.

"Ми дуже заінтриговані амбітними планами ATG, які створять унікальний в своєму роді театральний простір з урахуванням специфічних потреб для постановки двох частин п'єси," - сказали Фрідман і Каллендер.

"Реконструйований Lyric Theatre матиме театральну залу, перероблену під особливі вимоги команди “Гаррі Поттер і прокляте дитя”, а також адаптовану авансцену, яка може втілити всі задуми художнього керівника Христини Джонс і не ставити під загрозу блискучу постановку режисера Джона Тіффані. Просторі фойє і ложі також будуть змінені, щоб створити особливу атмосферу та вразити публіку".

Авторка “Гаррі Поттера” Джоан Роулінг додала: "Я дуже рада, що ми на крок ближче до прем’єри вистави "Гаррі Поттер і прокляте дитя" на Бродвеї і я дуже заінтригована запропонованою програмою підготовки."

Якщо все піде по плану, то вистава побачить світ в Нью-Йорку вже навесні 2018 року.

"Прокляте Дитя" було написано в співавторстві Роулінг, сценариста Джека Торна і режисера Джона Тіффані. Книга стала доступною для загалу в липні і в минулому місяці виграла свою першу велику нагороду The Evening Standard Theatre Awards за кращй сценарій.

Попит на квитки був вражаючим. Наявні квитки вже було розпродано, але найближчим часом велика кількість квитків надійде у продаж.

Сценарій вистави, надійшовши у продаж в липні, став найбільш швидко розпроданою книгою десятиліття в Британії.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"