ban2

У Києві до новорічних свят запустять нічну маршрутку

Уже до новорічних свят у столиці розпочне роботу перший нічний маршрут № 137

Про це повідомив Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Згідно з текстом, маршрут поєднає залізничний вокзал "Центральний" і ст. м. "Харківська" і працюватиме з 22:00 до 06:00 у режимі руху маршрутного таксі.

"Ми приділили особливу увагу цьогорічним конкурсам із перевезення пасажирів на маршрутах загального користування. Учасникам, окрім основних вимог, було висунуто додаткові: встановити GPS-системи на автобуси та підключити їх до Єдиного диспетчерського центру контролю за роботою автотранспорту і збору інформації Києва впродовж 2 місяців; установити автоматизовані системи безготівкової оплати проїзду впродовж 6 місяців; забезпечити водіїв однотипним форменим одягом упродовж 3 місяців. Завдяки виконанню всіх вимог ми зможемо наблизити якість надання послуг у сфері громадського транспорту до європейських стандартів", – зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

Окрім того, у Києві створять два нових автобусних маршрути відповідно до результатів конкурсу:

маршрут № 118 – від ст. м. "Чернігівська" до ст. м. "Політехнічний інститут";

маршрут № 119 – від вул. Ю. Смолича до Контрактової площі.

Також свою роботу продовжать автобусні маршрути, які були створені за рекомендаціями Світового Банку: № 114 та 115 (частина автобусів на цих маршрутах перейде на експресний режим руху).

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"