ban2

Євросоюз не боїться великої міграції українців після запровадження безвізу

Твердження експертів що нібито Європа боїться відкривати кордони для українців з огляду на військові дії на Донбасі і має побоювання з приводу можливого напливу мігрантів не відповідають дійсності

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає УНІАН.

"Такої точки зору дійсно немає насправді, і маємо про це чесно сказати", - зазначив міністр.

Водночас він звернув увагу на труднощі всередині ЄС, які були пов'язані з погодження механізму реагування на міграційні ризики.

"В Європейському Союзі, в багатьох країнах, всередині, є побоювання, по-перше, щодо внутрішнього балансу влади. І це була проблема, чому це зайняло так багато часу, погодження цього механізму між Європарламентом, Європейською Радою і Європейською комісією", - сказав Клімкін.

"Другий момент пов'язаний з тим, що зараз ми кажемо про безвіз для України і для Грузії, але ж ще інші країни, зокрема, такі країни як Туреччина, і в деяких країнах ЄС дійсно є побоювання, що безвізовий режим для Туреччини буде представляти достатньо складний виклик", - стверджує міністр.

Також він відзначив, що названі ним дві умови призвели до того, що погодження механізму про призупинення безвізових режимів з третіми країнами зайняло майже рік.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"