ban2

У Києві запустили туристичний веб-портал

У Києві запустили туристичний веб-портал
КИЇВ. 16 жовтня. УНН. У рамках промоції Києва та представлення його туристичного потенціалу запрацював туристичний веб-портал міста kyivcity.travel. Про це інформує Управління туризму КМДА, передає УНН.
Наразі до сайту приєднано платформу онлайн-бронювання готелів. Унікальність платформи полягає в тому, що окрім бронювання готелів, туристи зможуть замовити будь-яку туристичну послугу (наприклад, послуги екскурсовода, туристичну картку, ресторан або прогулянку Дніпром). Про це інформує Управління туризму КМДА.
Профільне управління працює над наповненням сайту, оновлюючи його актуальними статтями. Наразі матеріали сайту доступні 4-ма мовами. Окрім того, для відвідувачів столиці готуються нові тематичні тури містом, які вже скоро можна буде замовити на kyivcity.travel.
Також найближчим часом запрацює мобільний додаток, що буде нести функцію мобільного гіда для туристів. Додаток буде створено для мобільних операційних систем iOS та Android. На сьогодні розроблено дизайн основних структурних блоків додатку та його функціонал.
Для користувачів соціальної мережі Facebook доступна сторінка міста Kyiv Tourism.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"