ban2

У Чернівцях з'явився готель для котів

У Чернівцях з'явився незвичайний заклад - готель для котів
Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на директора Чернівецького притулку для тварин Василя Виноградова.

Готель розрахований на перебування тварин на той час, коли їхні господарі їдуть на відпочинок. Наразі тут уже є кілька постояльців.

"Саме у період новорічно-різдвяних свят багато буковинців хочуть поїхати відпочити, а от домашнього улюбленця залишити немає з ким. Для таких випадків ми вирішили відкрити готель", - розказав Виноградов.

Готель облаштували в одному з кабінетів Чернівецького притулку для тварин. Вартість доби проживання у готелі - 40 гривень. У цю суму входить харчування та догляд за домашніми улюбленцями.

"Тільки домівку-підстилку господарі приносять з дому. Кожен кіт звик до свого місця і не варто його залишати без нього. Годувати підопічних намагаємося звичною для них їжею. Наприклад, якщо кіт звик до корму, годуємо кормом, якщо до каш і м`яса - варимо йому ці страви", - зазначила диспетчер "Притулку для тварин" Валерія Бреник.

Створювати готель для собак у "Притулку для тварин" наразі не планують. Це потребує більшої площі і спеціальних умов.

"Коти потребують менше місця. Я вважаю, що пропонуючи послуги готелю, ми повинні створити тваринкам умови, не гірші за домашні. Собакам наразі такі умови запропонувати не можемо. Але на перспективу обов`язково працюватимемо в цьому напрямку", - пообіцяв Виноградов.

У 2017 році працівники планують відкрити у готелі ігрову кімнату для котів.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"