ban2

Національна оперета запросила киян та гостей столиці на "Вечір мюзиклу"

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Національна оперета запрошує киян та гостей столиці 31 жовтня на "Вечір мюзиклу", повідомляє УНН.

"Мюзикл – жанр надзвичайно сучасний і у той же час з багатою, сторічною історією; легкий для сприйняття, але неймовірно складний для виконання; побудований на світових шедеврах літературної класики і зрозумілий кожному; популярний і водночас такий невідомий, адже багато творів цього жанру ще не дійшли до української сцени", - йдеться у повідомлені.

"Разом з глядачами Національна оперета у "Вечорі мюзиклу" буде досліджувати романтичний і темпераментний жанр, торкаючись творчості легендарних композиторів: Л. Бернстайна, Е. Л. Уеббера, Дж. Кандера, К. Портера, Р. Роджерса, М. Хемліша, Дж. Хермана та інших. На глядачів чекає сучасна інтерпретація вже відомих шедеврів жанру і приємне знайомство із багатьма прем’єрними номерами (із мюзиклів "Кабаре", "Вестсайдська історія", "Звуки музики", "Знедолені", "Енні", "Хело, Доллі!", "Ісус Христос - суперзірка" та ін.)", - зазначили організатори заходу.

"Влучна гра, чаруючий вокал, сповнена новаторства хореографія, видовищне сценічне оформлення, оригінальні костюми, світлові і звукові спецефекти залишать яскраві враження та подарують незабутні спогади про емоційний і гламурний "Вечір мюзиклу". Об 18.30 відбудеться спілкування представників ЗМІ з постановочною групою проекту "Вечір мюзиклу", а на 19.00 заплановано початок програми", - додали представники організаторів.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"