ban2

        ГАЗЕТА "ФАЙНІ НОВИНИ" - ІНФОРМАЦІЙНА ЗБРОЯ У ВІЙНІ          <<< Читати далі

Національна оперета запросила киян та гостей столиці на "Вечір мюзиклу"

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Національна оперета запрошує киян та гостей столиці 31 жовтня на "Вечір мюзиклу", повідомляє УНН.

"Мюзикл – жанр надзвичайно сучасний і у той же час з багатою, сторічною історією; легкий для сприйняття, але неймовірно складний для виконання; побудований на світових шедеврах літературної класики і зрозумілий кожному; популярний і водночас такий невідомий, адже багато творів цього жанру ще не дійшли до української сцени", - йдеться у повідомлені.

"Разом з глядачами Національна оперета у "Вечорі мюзиклу" буде досліджувати романтичний і темпераментний жанр, торкаючись творчості легендарних композиторів: Л. Бернстайна, Е. Л. Уеббера, Дж. Кандера, К. Портера, Р. Роджерса, М. Хемліша, Дж. Хермана та інших. На глядачів чекає сучасна інтерпретація вже відомих шедеврів жанру і приємне знайомство із багатьма прем’єрними номерами (із мюзиклів "Кабаре", "Вестсайдська історія", "Звуки музики", "Знедолені", "Енні", "Хело, Доллі!", "Ісус Христос - суперзірка" та ін.)", - зазначили організатори заходу.

"Влучна гра, чаруючий вокал, сповнена новаторства хореографія, видовищне сценічне оформлення, оригінальні костюми, світлові і звукові спецефекти залишать яскраві враження та подарують незабутні спогади про емоційний і гламурний "Вечір мюзиклу". Об 18.30 відбудеться спілкування представників ЗМІ з постановочною групою проекту "Вечір мюзиклу", а на 19.00 заплановано початок програми", - додали представники організаторів.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"