ban2

У Києві пасажирам з обмеженими фізичними можливостями стане зручніше користуватися громадським транспортом

КИЇВ. 6 листопада. УНН. Для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями комунальним підприємством “Київпастранс” спільно з EasyWay впроваджено заходи щодо створення додаткових зручностей при користуванні громадським наземним транспортом. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Відтепер для громадськості стала доступною інформація про рухомий склад, що працює на маршрутах громадського наземного транспорту, який пристосований для перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю.

Дізнатись про прибуття на зупинку рухомого складу, який пристосований для перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю можна на сайті КП “Київпастранс” у розділі Транспорт ONLINE та сайті EasyWay. Такий рухомий склад позначається спеціальною піктограмою.

Питання щодо створення можливості відображення інформації у мобільних додатках наразі опрацьовується.
Нововведення поширюється на рухомий склад комунального підприємства “Київпастранс” та працює наступним чином:

• на сторінці кожного маршруту при наведені на GPS-маркер транспортного засобу відображається відповідна іконка;
• в онлайн-табло прибуття транспорту на зупинку, відповідна іконка позначається біля часу прибуття рухомої одиниці, якщо вона пристосована для перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю.

Наразі на маршрутах громадського наземного транспорту міста, які обслуговує КП “Київпастранс” працює 979 одиниць рухомого складу, що мають низький рівень підлоги і пристосовані для осіб з обмеженими фізичними можливостями та жінок з дитячими візками, з них: 550 автобусів, 399 тролейбусів та 30 трамваїв. Крім того, 609 рухомих одиниць обладнані пандусами, з них 325 тролейбусів, 275 автобусів та 9 трамваїв.

Використання рухомого складу з низьким рівнем підлоги, який не перевищує 34-36 см над рівнем дороги чи головки рейки, дозволяє істотно прискорити висадку та посадку пасажирів що в свою чергу пришвидшує рух громадського транспорту на лінії.

Також 19 тролейбусів та 7 трамваїв обладнано системою зовнішнього оповіщення про прибуття рухомого складу на зупинку для пасажирів з вадами зору.

“Ми постійно впроваджуємо заходи щодо підвищення рівня комфорту проїзду у громадському наземному транспорті для усіх пасажирів не залежно від їхніх фізичних можливостей”, — зазначив генеральний директор КП “Київпастранс” Сергій Майзель.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"