ban2

Інтерактивна виставка “Наука заради кращого майбутнього” відкрилася у столиці

КИЇВ. 7 листопада. УНН. У столиці відкрилася інтерактивна виставка “Наука заради кращого майбутнього”. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

“Київ завжди був і залишається стратегічним науковим та інтелектуальним центром держави. Тут сконцентровано найвищий науковий потенціал нашої країни — на 1000 мешканців столиці припадає 254 науковців”, — зауважила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

Водночас, за словами Ганни Старостенко, в Києві, як і в Україні в цілому, за останнє десятиріччя відбувся значний виток інтелектуального продукту за кордон.

“Тому завдання влади — не тільки зберегти інтелектуальні надбання, а й максимально розвинути їх відповідно до вимог часу”, — наголосила вона.

Заступник голови КМДА також зазначила, що вагомим фактором розвитку науки і технологій та стимулювання інноваційного розвитку економіки є пропаганда науки в суспільстві: “І проведення інтерактивної мультимедійної виставки „Наука заради кращого життя“ є найкращим світовим форматом популяризації науки та виховання поваги до наукової праці”.

Ганна Старостенко також висловила вдячність від імені міського голови Віталія Кличка організаторам виставки за організацію такої важливої події в інтелектуальному та освітньому житті міста.

1 коментар

  • Олекса Субота, 08 листопада 2014, 01:35 Посилання на коментар

    Супер новина. Літер багато, суті - заголовок. Адресу виставки шукайте самі. Зате кмда і Кличка запіарено.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"