ban2

На Київщині ініціюють створення новітньої технології взаємодії громадян з міліцією

На Київщині ініціюють створення новітньої технології взаємодії громадян з міліцією
КИЇВ. 10 листопада. УНН. Очільник міліції столичного регіону Вадим Троян разом із радником міністра внутрішніх справ Антоном Геращенко та заступником начальника Департаменту інформаційного аналітичного забезпечення МВС Валерієм Цюпой відвідали ЦУНАМІ - Центр Управління Нарядами Міліції Київського міського УВС. Про це УННповідомили у прес-службі МВС Київської області.
Наразі ЦУНАМІ — єдиний в Україні автоматизований центр управління роботою міліцейських загонів. Після впровадження в 2009 році цієї системи в Києві стало не можливим приховувати повідомлення про різного роду правопорушення. Всі повідомлення фіксуються, зберігаються, доступні для аналізу та контролю.
Вадим Троян, враховуючи свій досвід роботи, планує удосконалити та запустити в роботу подібну систему і на території столичного регіону. Створення свого роду Call-центру сприятиме більш оперативній та ефективній роботі правоохоронних органів в області.
Головний міліціонер Київщини зазначив, що дана система працюватиме в режимі реального часу. Громадяни з будь-якого району області зможуть передати свою заяву до Call-центру. Оператор реєструє в базі даних основний зміст дзвінка і якщо подія стосується міліції, пересилає в електронній формі заяву в райвідділ, на території якого відбувається правопорушення.
Після цього правоохоронцями будуть оперативно вжиті заходи щодо захисту прав та свобод громадян. В разі, якщо повідомлення про подію не стосується правоохоронних органів, оператор відсилає його за адресою — в швидку допомогу, службу з надзвичайних ситуацій і т.д.
Кожен патрульний екіпаж матиме гаджет, за допомогою якого диспетчер буде відслідковувати місцезнаходження наряду, час виїзду та координуватиме їх роботу. Патруль отримуватиме у формі електронного повідомлення основні дані з дзвінка очевидця і в тому числі його номер, щоб по дорозі до місця пригоди зв’язатися і з’ясувати деталі ситуації. Це сприятиме швидкому виявленню правопорушників та затриманню підозрюваних у їх скоєнні за “гарячими слідами”.
Водночас заявник отримуватиме смс-повідомлення з контактним телефоном старшого міліціонера, який виїхав на місце події і з реєстраційним номером заяви, який присвоюється до кожного повідомлення про будь-яке правопорушення.
У МВС наголосили, що дане технічне нововведення допоможе злагоджено скоординувати роботу територіальних служб міліції, приймати та опрацьовувати усю інформацію щодо криміногенної ситуації та громадського порядку, яка надходитиме від громадян. Також, нова технологія сприятиме покращенню взаємодії міліції з населенням та допоможе повернути довіру громадян до правоохоронних органів.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"