ban2

В Івано-Франківську відкрили виставку ковальського мистецтва

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-КИЇВ. 13 листопада. УНН. В Івано-Франківську сьогодні відкрили виставкову залу ковальського мистецтва у рамках проекту “Відновлення ковальського мистецтва як одного з найстаріших елементів економічного зростання”, який реалізується за кошти Європейського Союзу, передає кореспондент УНН.

У відкритті виставки взяв участь Посол ЄС в Україні Ян Томбінський.

Як розповів голова громадської організації “Свято ковалів”, яка є одним з виконавців проекту, Сергій Полуботько, виставка має на меті привернути увагу до ковальського мистецтва, як одного з перспективних напрямків економічного розвитку регіону.

Тут представлені художні вироби з металу майстрів з різних країн світу – учасників щорічного традиційного міжнародного фестивалю ковалів в Івано-Франківську, місцевих майстрів і студентів, а також, для порівняння, металеві вироби колишнього Станіславова.

Виставку відкрили у галереї “Бастіон”.

Як повідомляв УНН, в Івано-Франківську розпочався проект за кошти ЄС з відновлення ковальського мистецтва. Внесок ЄС у його реалізацію становить понад 346 тис. євро. Виконавцями проекту є управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківського міськвиконкому разом з двома громадськими організаціями – “Центром муніципального та регіонального розвитку” і “Святом ковалів”.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"