ban2

ПРЕС-РЕЛІЗ: Київ потребує водіїв і офіс-менеджерів

Якщо вивчити базу вакансій столиці, то може здатися, що Київ - це місто офіс-менеджерів і водіїв. Саме ці дві професії окупували рейтинг найгарячіших вакансій на порталах з пошуку роботи.
Незважаючи на складну ситуацію в країні, в столиці не вистачає водіїв. Багато роботодавців пропонують досить високий рівень оплати праці — близько 6-8 тисяч гривень. Більш того, далекобійникам платять набагато більше. На рівень заробітної плати впливає наявність досвіду водіння, а також особистого транспортного засобу. Якщо ж власного автомобіля немає, тоді заробітна плата складатиме до 4,5 тисяч гривень.

Безліч варіантів для роботи водієм можна відшукати навіть не виходячи з дому — за допомогою порталу Труд.юа.

Функціональні обов’язки водіїв у столиці

Обов’язки водіїв у Києві досить різноманітні, все залежить від фірми, в якій належить працювати, а також рівня кваліфікації. Серед ключових обов’язків фахівці відзначають: забезпечення плавного і коректного водіння транспортним засобом, вміння блискавично реагувати на непередбачену ситуацію, яка може виникнути в процесі водіння. Крім того, необхідно ідеально знати правила дорожнього руху, вибирати оптимальну швидкість, не робити різких обгонів. Водій несе повну відповідальність за забезпечення схоронності життя і здоров’я пасажирів, а також здійснює контроль над технічним станом транспортного засобу, тому вимоги до таких претендентів пред’являються досить високі.

Під час пошуку кандидатів на посаду “водій в Києві”, компанії-роботодавці акцентують увагу на великому досвіді водіння. Крім того, важливим є стаж безаварійного водіння, відповідальність здобувача, відсутність алкогольної залежності і знання технічних частин машини.

Фахівці зазначають, що сучасна сфера послуг, в яку входить і професія водія в Києві, добре розвинена, тому людям, які вибрали дану роботу, не варто хвилюватися з приводу того, що незабаром їх праця буде не затребуваний.

Серед водіїв спостерігається досить високий рівень плинності кадрів, тому знайти робоче місце зможе кожен кандидат. Працюючи на тролейбусі, маршрутному таксі або автобусі, прагнучи досконалості і саморозвитку вже через певний час можна зайняти керівну посаду в транспортній фірмі.Джерело: Trud.ua

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"