ban2

Фільм "Плем'я" українського режисера отримав нагороду престижного кінофестивалю

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Фільм "Плем'я" Мирослава Слабошпицького знову став володарем нагороди престижного кінофестивалю. Цього разу на знаменитому щорічному AFI FEST, який 6-13 листопада відбувся в Лос-Анджелесі, передає УНН із посиланням на Los Angeles Times.

За інформацією, присудження однієї з головних нагород AFI FEST українській кінострічці є безпрецедентним явищем не тільки для України, але і для Голлівуду. На прем'єрі "Племені" у Китайському театрі був аншлаг, а після показу американські глядачі влаштували овацію.

"Журі, до складу якого ввійшли провідні кінокритики США, ухвалило рішення присудити VIZIO Visionary Special Jury Award режисеру "Племені", як "визнання екстраординарного способу візуалізації розповідної форми у фільмі", - сказано в повідомленні.

Зазначимо, AFI FEST проходить під егідою Американського інституту кіно (American Film Institute). Він знайомить американську публіку з кращими роботами кіномайстрів та кінематографістів-дебютантів зі всього світу. Всі покази відбуваються в знаних кінотеатрах Dolby, де відбувається церемонія вручення премії "Оскар", Єгипетському та Китайському театрах, де "Оскарів" вручали від початку і до середини 90-х років. AFI FEST – єдиний у США кінофестиваль, акредитований FIAPF (International Federation of Film Producers Associations). Водночас із фестивалем проходить найбільший американський кіноринок.

Американський інститут кіно (AFI) є некомерційною організацією, мета якої полягає в навчанні майбутніх кінематографістів та збереженні кінематографічної спадщини.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"