ban2

У Рівному підписали Меморандум про Українську помісну церкву

КИЇВ. 14 листопада. УНН. У Рівному підписали Меморандум про єдину Україну та єдину Українську Помісну Православну Церкву, передає УНН з посиланням на прес-службу УПЦ КП.

Як зазначається, підписила меморандум у четвер представники декількох конфесій. Його підписали керуючий Рівненсько-Волинською і Таврійською єпархіями УАПЦ митрополит Львівський Макарій, керуючий Сарненською єпархією УПЦ МП митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, керуючий Рівненською єпархією УПЦ МП митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, керуючий Рівненською єпархією УПЦ КП архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, правлячий єпископ Луцького Екзархату УГКЦ Йосафат, голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок та заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук.

Представники різних релігійних конфесій на регіональному рівні офіційно погодилися створити робочу групу, до складу якої будуть делеговані представники підписантів "для вирішення спірних питань та створення підгрунтя для утворення Єдиної Помісної Православної Церкви".

"У Меморандумі йдеться про те, що підписанти визнають і моляться за цілісну і єдину державу – Україну, виступають за створення єдиної Української Помісної Православної Церкви, засуджують дії Росії як агресора та інших держав щодо захоплення території України, засуджують розпалювання міжрелігійної ворожнечі і захоплення православних храмів однієї конфесії іншою, не заперечують релігійне волевиявлення жителів Рівненщини щодо конфесійної належності згідно з Законом України «Про свободу совісті та релігійні організації", - сказано у повідомленні.

Зазначимо, Архієрейський Собор Української Православної Церкви Київського Патріархату підтверджує раніше звернені до вас Священним Синодом і Вищою Церковною Радою заклики – подолати розділення Православної Церкви в Україні та утворити єдину Помісну Українську Православну Церкву.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"