ban2

У київському метро затримали грабіжника дякуючи 19-річної потерпілої, яка ВІДРАЗУ повідомила міліції

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Працівники Лінійного управління столичного метрополітену по “гарячих слідах” затримали приїжджого молодика, який на одній зі станцій пограбував дівчину. Про це УНН повідомили у прес-службі МВС Києва.

Злочин було скоєно вранці у “час пік”, коли пасажири в переважній більшості поспішають на роботу або у інших справах. Користуючись метушнею та штовханиною, зухвалий парубок наважився на злочин. Діяти вирішив швидко та рішуче.

Зловмисник одразу ж “накинув оком” на свою жертву — молода дівчина тримала в руках планшет. Знаходячись у потягу, він дочекався станції, коли двері вагону відкрилися і пасажири почали виходити. Лиходій вирвав планшет з рук дівчини і швидко вистрибнув з вагону.

Однак, далеко втекти йому не судилося. На наступній станції 19-річна потерпіла повідомила постовому міліціонеру про прикрий випадок та розповіла особливі прикмети зловмисника. Постовий передав отриману інформацію всім постам. Вже через кілька хвилин лиходія було затримано та доставлено до Лінійного управління в метрополітені для з’ясування всіх обставин цієї пригоди.

Затриманим виявився 22-річний уродженець Київської області, якій неодноразово мав проблеми з законом — був судимий за аналогічні злочини. Наразі його затримано в порядку ст. 208 Кримінально—процесуального кодексу України.

Слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України “Грабіж” — відкрите викрадення чужого майна, карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"