ban2

За підкуп виборців черкащанку взяли під варту

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Судом задоволено клопотання слідчого погоджене прокурором та взято під варту 56-річну жительку міста Черкаси за здійснення підкупу виборців на позачергових виборах народних депутатів України. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Як повідомлялось раніше, вказана особа у жовтні поточного року підшукала жителів міста Сміла та напередодні виборів передала їм грошові кошти у сумі 2000 грн з метою їх підкупу за голосування на користь одного із кандидатів у народні депутати України.

За вказаним фактом слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 160 КК України (підкуп виборця), покарання за яке загрожує до семи років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває, процесуальне керівництво здійснює прокуратура області.

Нагадаємо, що 14 жовтня поточного року Верховною Радою України прийнято Закон України “Про внесення змін в Кримінальний кодекс України”, який забезпечив додатковий захист виборчих прав громадян та посилив відповідальність за їх порушення.

Після набрання чинності вказаного Закону правоохоронними органами області здійснена ефективна робота з приводу захисту виборчих прав громадян та недопущення негативних результатів в ході проведення позачергових виборів народних депутатів України.

Наразі органами внутрішніх справ зареєстровано 22 кримінальні провадження за фактами порушень законодавства під час виборчого процесу.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"