ban2

В Одесі завершились курси перепідготовки військовослужбовців у рамках Програми Україна-НАТО


КИЇВ. 19 листопада. УНН. В Одесі в гарнізонному Будинку офіцерів у рамках Програми Україна-НАТО група військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України отримала сертифікати про закінчення курсів за спеціальностями: “Судноводіння маломірних суден” та “Інформаційний менеджмент”. Про це УНН повідомили у прес-службі Міноборони.
На церемонії вручення сертифікатів були присутні, Директор Директорату НАТО з інтеграції партнерства та співробітництва Департаменту політичних справ та політики безпеки доктор Альберто Бін, заступник директора Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України Віталій Колесник, начальник відділу соціальної та професійної адаптації колишніх військовослужбовців Міністерства соціальної політики України Максим Андросенко, а також військовослужбовці Одеського гарнізону.
Звертаючись до випускників Директор Директорату з інтеграції, партненрства, Департаменту справ та політики безпеки Міжнародного секретаріату НАТО Альберт Бін висловив переконання, що здобуті знання та навички дадуть можливість кожному випускнику курсів скласти вдалу конкуренцію на ринку праці.
У лютому наступного року відбудеться черговий випуск військовослужбовців звільнених у запас, які навчаються на 400-годинних інтенсивних курсах англійської мови започаткованими Британською Радою.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"