ban2

Дж.Пайєтт: питання вступу України до НАТО має вирішувати український народ, а не РФ, США чи Європа

.Дж.Пайєтт: питання вступу України до НАТО має вирішувати український народ, а не РФ, США чи Європа
КИЇВ. 19 листопада. УНН. Питання вступу України до НАТО має вирішувати український народ, а не РФ, США чи Європа. Про це у коментарі журналістам у Києві повідомив посол США в Україні Джефрі Пайєтт, передає кореспондент УНН.
Коментуючи заяву прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова про те, що Росія має отримати гарантії, що Україна не вступатиме до НАТО, американський дипломат заявив, що дане питання лежить в компетенції виключно українського народу.
"Це не питання, яке можуть вирішувати Росія, Європа чи США. Це має вирішувати український народ", - сказав Дж.Пайєтт.
Нагадаємо, третій президент України Віктор Ющенко (2005-2010) взяв курс на вступ країни в НАТО, але його наступник Віктор Янукович (2010-2014) домігся законодавчого закріплення позаблокового статусу України. Кабмін в кінці серпня вніс у Верховну раду закон про скасування позаблокового статусу і поновленні курсу на вступ до НАТО. Як заявив український прем'єр Арсеній Яценюк, мета Києва - "отримання спеціального статусу між Україною і НАТО". Однак пізніше комітет з питань національної безпеки і оборони Ради рекомендував розглянути питання про скасування позаблокового статусу України вже новим складом парламенту.
Для киян запрацювала "Карта відновлення комунальних послуг"
КИЇВ. 19 листопада. УНН. Для оперативного контролю з боку мешканців за проведення аварійних та планових ремонтних робіт у Києві міська влада запровадила “Карту відновлення комунальних послуг”. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.
Це інтерактивний сервіс, який дозволяє киянам в режимі онлайн відслідкувати стан відновлення комунальних послуг, які тимчасово припинені у результаті аварійних пошкоджень та планових робіт, повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.
“Використовуючи дані карти, кияни матимуть змогу дізнатися про наявність аварійної ситуації у своєму будинку, відповідального та орієнтовні терміни її усунення. Частота оновлення даних дозволяє кожному користувачеві отримувати оперативну інформацію про хід проведення ремонтних робіт, а також орієнтовні дати відновлення послуги”, — говорить він.
На карті відображено стан робіт з відновлення електропостачання, опалення, холодного та гарячого водопостачання, робіт на каналізаційних мережах. У перспективі до цього переліку будуть додані розділи щодо дорожніх та ліфтових робіт, а також газопостачання.
Він також додав, що мешканці можуть долучитися до створення карти, залишивши звернення за телефоном міського контакт-центру 1551 та диспетчерської з питань житлово-комунального господарства — 1557.
“Ми готові також до конструктивних пропозицій з боку користувачів сервісу щодо покращення зручності та інформативності сервісу. Їх можна направити на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ”, — зазначив П.Пантелеєв.
Карта знаходиться за адресою www.amap.1551.gov.ua та опублікована на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"