ban2

Держземагентство оприлюднило список вакансій для співробітників із зони АТО


КИЇВ. 28 листопада. УНН. З метою оперативного працевлаштування державних службовців органів земельних ресурсів, переміщених із районів проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, Держземагентство України на своєму сайті оприлюднило список наявних вакантних посад в регіонах України. Про це УНН повідомили у прес-службі відомства.
Загалом запропоновано понад сотню посад у 23 регіонах України – від начальника Головного управління до спеціаліста І категорії.
"Держземагентство всіляко сприятиме працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб – працівників установ та підприємств, що належать до сфери управління відомства, після їх прибуття з тимчасово неконтрольованих територій. На сьогодні вживаються заходи зі створення гідних умов праці та проживання, забезпечення соціального захисту таких працівників", - йдеться у повідомленні.
З питань переміщення підприємств, установ та працівників з тимчасово неконтрольованих територій можна звертатися за телефоном гарячої лінії Держземагентства 0 800 502 528 (всі дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні), а також на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"