ban2

Презентовано унікальне видання "Кобзаря"


КИЇВ. 28 листопада. УНН. У Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулась презентація ювілейного видання “Кобзаря”, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Про це УНН повідомили у прес-службі міністерства.
За словами упорядника видання, мовознавця Миколи Зубкова, це видання “Кобзаря” є унікальним тому, що тут зібраний весь поетичний спадок Тараса Шевченка. Крім того, у збірку включені малюнки поета, його листи та автографи. Також у видання були додані примітки та пояснення стосовно історичних подій та персоналій, про яких йде мова у поезіях Шевченка.
“Це видання „Кобзаря“ — данина видатній постаті Тараса Шевченка. На сьогоднішній день тут зібрана вся творчість поета, весь його спадок. Шевченкову велич та значення важко переоцінити, і ми всі звертаємося до його творчості. І коли у домі поруч лежать Біблія та том „Кобзаря“ — це є знаком великої шани та любові до поета. У кожного народу — свої пророки та поводирі , які словом змогли підняти націю. У нашого народу це — Тарас Шевченко, який був і школою, і наукою, і історією для багатьох поколінь”, — зазначив мовознавець.
На упорядкування збірки Микола Зубков присвятив 8 років, і наразі видання “Кобзаря” збільшилося на 20% завдяки тому, що у твори було долучено рядки поезій, раніше вилучених за ідеологічних причин царською та радянською цензурою.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"