ban2

У Києві відбудеться мистецька акція "Віч-на-віч з Кобзарем"


КИЇВ. 28 листопада. УНН. З 29 листопада по 5 грудня за підтримки Міністерства культури України відбудеться мистецька акція, присвячена 200-річчю Т.Г.Шевченка “Віч-на-віч з Кобзарем”. Про це УНН повідомили у прес-службі міністерства.
Для розширення творчих зв’язків регіонів та показу сучасних тенденцій розвитку театрального мистецтва країни в рамках Мистецької акції в м. Києві відбудеться показ таких вистав:
1 грудня 2014 р. — “Великий льох” за твором Т.Г.Шевченка в постановці Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка (пл. Івана Франка, 3). Початок о 19 год.
2 грудня 2014 р. — “Катерина” за поемою Т.Г. Шевченка, в постановці Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької на новій сцені Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки (Хмельницького Богдана , 5). Початок о 20 год.
3 грудня 2014 р. — “Стіна”, вистава присвячена життю і творчості Кобзаря, в постановці Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка в камінній залі Київського академічного театру “Колесо” (Андрiївський узвiз, 8). Початок о 19 год.
4 грудня 2014 р. — “І мертвим, і живим, і ненародженим”, за творами Т.Г.Шевченка, в постановці Криворізького академічного міського театру музично-пластичних мистецтв “Академія руху” на сцені Київського академічного Молодого театру (вул. Прорізна, 17).
5 грудня 2014 р. — кантата-симфонія “Кавказ” за музикою С.Людкевича, в постановці Львівського Національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, за участі: Академічного хору ім. Платона Майбороди Національної радіокомпанії України та Академічного симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України на сцені Національного академічного театру опера та балету імені Т.Шевченка (вул. Володимирська, 50). Початок о 19 год.
Вхід вільний за запрошеннями.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"