ban2

Найближчим часом в центрі Києва з`явиться Будинок молоді


КИЇВ. 28 листопада. УНН. Міністерство молоді та спорту України має намір найближчим часом розпочати втілення проекту "Будинок молоді" - державного ко-воркінгового центру. В його приміщенні громадські та молодіжні організації матимуть змогу орендувати приміщення під офіси на пільгових умовах, або проводити заходи – семінари, конференції, круглі столи тощо, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Міністерства.
"Ідея створення Будинку молоді не нова. Ми розглянули подібний досвід міжнародних організацій, зокрема Ради Європи та Європейського Союзу, та країн програми Східного партнерства. Сьогодні ми вже маємо приміщення у центрі міста для здійснення цього проекту", - зазначив міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов.
Зокрема, Будинок молоді буде розміщений у Києві, у окремій п'ятиповерховій будівлі по вул. Еспланадній, 17 (поруч із ТРЦ "Гулівер"), яку в листопаді 2014 року було повернено у підпорядкування Мінмолодьспорту.
Зараз це приміщення перебуває на реконструкції. Раніше планувалося, що в ньому розміститься готельний комплекс (відповідно до Інвестиційного договору № 1 від 22.08.2007 року між державним підприємством Український художньо-спортивний ансамбль "Балет на льоду" (підприємство, підпорядковане Мінмолодьспорту) та ТОВ "Інформзахист" передбачалось реконструкція будівлі за адресою м. Київ, вул. Еспланадна, 17).
Тоді за договором не було юридично закріплено та чітко визначено долю держави у реконструйованому об’єкті. Але після особистого втручання Дмитра Булатова було здійснено коригування проекту реконструкції будівлі, та підписана додаткова угода що фіксує за державою право власності.
В результаті підписання додаткової угоди між державним підприємством Український художньо-спортивний ансамбль "Балет на льоду" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Інформзахист", якою чітко визначено доля держави, а саме: майно після завершення реконструкції складатиметься з вбудовано-прибудованих приміщень будівлі за адресою: вул. Еспланадна, 17 загальною площею 2840 кв. м. Термін здачі в експлуатацію (без оздоблення) – ІІ квартал 2015 року.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"