ban2

Суд відмовив В.Медведчуку в задоволенні позову "за образу честі і гідності" - А.Парубій


КИЇВ. 29 листопада. УНН. Київський апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції і відмовив лідеру громадського руху "Український вибір" Віктору Медведчуку в задоволенні його позову "за образу честі і гідності". Про це у своєму Фейсбуці написав народний депутат від “Народного фронту” Андрій Парубій, передає УНН.
"Отже, повідомляю: Апеляційний суд м. Києва скасував рішення суду першої інстанції та відмовив Медведчуку в задоволенні його позову. Таким чином, всі спроби Медведчука через суд переконати суспільство, що він не злочинець повністю провалилось. Тепер оцінкою діяльності Медведчука повинна зайнятись прокуратура", - написав Парубій.
"Влітку на одній з прес-конференцій я як Секретар РНБО публічно заявив, що Віктор Медведчук злочинець, причетний до російського вторгнення. Не побоюсь заявити, що ця моя заява і її суспільний резонанс вибили Медведчука з переговорного процесу в Мінську. Вважаю це своїм внеском. Медведчук після того подав в Печерський суд за образу "честі і гідності", оцінивши їх в одну гривню. І очікувано виграв справу в Печерському суді. Я тоді пообіцяв, що подам апеляцію і доведу цю справу до кінця", - підкреслив екс-секретар РНБО.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"