ban2

У Нових Петрівцях випробували новий броньовик від українського виробника - А.Аваков


КИЇВ. 29 листопада. УНН. На засніженому полігоні в Нових Петрівцях проводили випробування перед серійним випуском новий броньовик від українського виробника КOZAK 2014. Про це у своєму Фейсбуці написав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає УНН.
"Новий броньовик від українського виробника - на підході! Новий КOZAK 2014 -робоча назва від "Практики". На засніженому полігоні в Нових Петрівцях проводили випробування перед серійним випуском. Збройні сили, Нацгвардія і Прикордонна служба - в цей морозний день зібралися на випробування", - написав А.Аваков.
За його словами, "повністю українська інженерія, в партнерстві з італійським IVECO. Поки дві версії лінійки бронемашин. У роботі більше".
Міністр внутрішніх справ відзначив, що машини пройшли тест драйв.
"На завершення випробувань були розстріляні з 50-ти метрів автоматом 5.45, 7.62, кулеметом, СВД .. Захист тримає - і броня і скло", - написав А.Аваков.
Він також повідомив, що у середу замовлять першу тестову серійну партію.
"У середу будемо говорити про замовлення першої тестової серійної партії для серійного виробництва та випробувань у військах в бойових умовах - і приймемо рішення про велике замовлення в чотирьох варіантах модифікацій і типорозмірів з різним набором озброєння і компоновки захисту", - підкреслив А.Аваков.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"