ban2

Завтра у Львові відкриється представництво ЄБРР


КИЇВ. 1 грудня. УНН. Європейський банк реконструкції та розвитку відкриває представництво у Львові. Представництво ЄБРР презентують 2 грудня ц.р. Урочисте відкриття проведуть о 15.30 год на вул. Дудаєва, 20. Відтак, воно стане єдиним регіональним операційним офісом Банку в Україні. Про це УНН повідомили у прес-службі Львівської міськради.
Як зазначає старший радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР Антон Усов, це представництво у Львові наразі займатиметься лише реалізацією Програми підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, наданням консультаційної та грантової підтримки. Наступний крок – воно розширюватиметься, адже повинне буде стати представництвом усієї Західної України.
На відкриття офісу до Львова приїде перший віце-президент ЄБРР Філіп Беннетт, директор Програми підтримки розвитку малого і середнього бізнесу Шарлотт Ру, керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж, директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер та інші представники Банку.
Після відкриття, в приміщенні білої зали ЛМР керівництво ЄБРР та Львівської міськради підпишуть договір реструктуризації кредитів Банку для реалізації проектів модернізації транспортної інфраструктури міста з ЛКП «Львівелектротранс» та «Львівавтодор». Нагадаємо, відповідне рішення щодо затвердження покращених умов обслуговування кредитів було прийнято на минулій сесії міськради, 20 листопада.
ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні, що вкладає близько 1 млрд євро в економіку держави щороку.
Проекти Банку у Львові профінансовано на понад 100 млн євро. Серед них: модернізація мережі доріг та громадського транспорту, будівництво трамваю на Сихів, модернізація системи теплопостачання, реконструкція очисних споруд та будівництво станції переробки мулу.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"