ban2

Українка стала обличчям рекламної кампанії у Німеччині. ВІДЕО

Уряд Німеччини вирішив залучати мігрантів до роботи у державних установах. Для цього створили спеціальну рекламну кампанію, обличчям якої стала українка.

Відеосюжет про це розмістило на власному каналі на YouTube німецьке агентство DW, передає Укрінформ.

«Два роки тому стартувала кампанія із популяризації професії поліцейського серед мігрантів. Юлію обрали його обличчям», – йдеться у відеосюжеті.

Повідомляється, що Юлія Білозерчук несе службу в аеропорту Франкфурта на Майні. Вона одна із лише 1% поліцейських із міграційним корінням. І тим не менш, дівчину із Запоріжжя взяли сюди охоче. Юлина спеціалізація – пасажири із пострадянських країн.

«Я зібрала інформацію в інтернеті. Як вивчитися, куди звернутися, що потім буду робити, скільки потім буду заробляти? Відповіді мені сподобалися і я зважилася на цей крок.

В перевірці документів Юлія невблаганна, як і усі поліцейські. За 4 роки роботи в аеропорту їй доводилося чимало разів відмовляти іноземцям у в’їзді до Німеччини. У відеосюжеті вона зізналася, що вона завжди дуже співчуває українцям, яких доводиться залишити по той бік німецького конрону.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"