ban2

Укрзалізниця призначила 15 додаткових поїздів на зимові свята


КИЇВ. 29 грудня. УНН. Укрзалізниця сформувала 15 додаткових поїздів для перевезення пасажирів під час новорічних та Різдвяних свят. Про це УНН повідомили у прес-службі Мініфраструктури.
Як повідомив заступникові Міністра інфраструктури О.Каві начальник головного пасажирського управління Укрзалізниці І.Бреус, це максимальна кількість рухомого складу, яку додатково залізничники можуть задіяти у цьогорічний сезон зимових пікових перевезень.
15 додаткових поїздів здійснять 141 рейс. Крім того, усі графікові поїзди курсуватимуть повними схемами та частіше (призначено додаткові рейси).
О.Кава доручив залізничникам максимально поінформувати пасажирів про маршрути як графікових, так додаткових поїздів.
“Пасажир, прийшовши до каси, або купуючи квиток через Інтернет, повинен знати, які зупинки робить поїзд між кінцевими станціями. Це не лише спростить обслуговування пасажирів у залізничних касах, а й полегшить пасажирові планування своєї поїздки”, — зазначив О.Кава.
Зауважимо, що дедалі більше пасажирів купують квитки не в залізничних касах, а віддають перевагу електронним квиткам. Продажі електронних проїзних документів минулого місяця зросли до 17% (близько 550 тисяч) із загальної кількості проти 12% на початку літа. При цьому 60% з усієї кількості придбаних електронних квитків — на поїзди Інтерсіті+.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"