ban2

Норвегія увійшла до складу сил швидкого реагування НАТО

КИЇВ. 2 січня. УНН. Армійські підрозділи Нідерландів, Норвегії і ФРН в новому 2015 році відпрацюватимуть елементи концепції Сил швидкого реагування НАТО, формування яких має бути завершене до 2016 року. Про це йдеться в поширеній урядом Норвегії заяві міністра оборони королівства Іне Еріксен Серейде, передає УНН з посиланням на ТАСС.
"Держави-члени альянсу бачать необхідність у створенні сил, здатних протягом кількох днів розгорнутися для виконання завдань із забезпечення безпеки країн НАТО, - сказав міністр.
за його словами, нині триває узгодження деталей проекту, проте вже в 2015 році норвезький батальйон "Телемарк" разом з німецькими та нідерландськими підрозділами розпочне відпрацювання ряду елементів даної концепції".
Наголошується, що елітний мотопіхотний батальйон "Телемарк", а також фрегат, ракетний катер і мінний тральщик ВМС Норвегії цього року входитимуть до складу Сил реагування НАТО, створеного в 2003 році з'єднання підвищеної готовності, яке комплектується на ротаційній основі.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"