ban2

У Європарламенті хочуть, щоб Західна Європа вчила історію України

Депутат Європарламенту від Німеччини, співголова фракції "Партії зелених" в Європарламенті Ребека Хармс заявила, що Західна Європа повинна краще знати історію України
Про це Хармс заявила під час прес-конференції в Харкові, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "УНІАН".

"На жаль, є досить незначні знання, що стосуються історії Східної Європи, ролі Радянського Союзу. Дуже мало Західна Європа знає про історію так званої "землі крові". Не всі європейці розуміють, що люди у Східній Європі відстоюють ідеї свободи, демократії, ідеї Європейського Союзу. Хто не знає історії України до 1991 року, хто не знає історію України від 1991 року, той не розуміє, що це вже третя спроба повстати проти радянського минулого. Але це добре розуміють люди в балтійських країнах, Польщі, угорці. Думаю, що ми зараз потребуємо насамперед нові спільні європейські підручники. Зміни на добре ставалися там, де люди розуміли історію", - сказала Хармс.

За її словами, саме з цієї причини - незнання історії України - у Заходу немає одностайної думки щодо постачання Україні летальної зброї. На її думку, цю ідею підтримують ті країни, що знають більше про історію України до 1991 року - Польща та балтійські країни. При цьому вона зазначила, що ЄС зняв заборону на постачання зброї Україні, і кожна країна самостійно може вирішувати це питання.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"