ban2

У Виноградові військовослужбовці отримали ключі від нових квартир

Сьогодні, 28 лютого у м. Виноградові Закарпатської області відбулася приємна подія. По вулиці Черняховського 16 військовослужбовцям гарнізону та членам їхніх родин урочисто вручили ключі від нових помешкань. Зокрема, щасливими новоселами у 36 квартирній новобудові стали 17 учасників АТО, в тому числі двоє поранених, дві багатодітні сім’ї та три родини в яких виховуються діти-інваліди.

В урочистому заході взяли участь тимчасово виконуюча обов’язки директора Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України Лариса Храмченко, тимчасово виконуючий обов’язки голови Виноградівської райдержадміністрації Юдіта Петеі, голова Виноградівської міської ради Степан Бочкай, особовий склад Виноградівського гарнізону, військовослужбовці 128 окремої гірсько-піхотної бригади, учасники бойових, які у минулий вівторок повернулися на рідну землю із зони проведення антитерористичної операції.

У привітальному слові тимчасово виконуюча ообов’язки директора Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України Лариса Храмченко від імені Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака подякувала воїнам-закарпатцям за героїзм, мужність, витримку та бойовий дух, що вони проявили під час виконання завдань у зоні антитерористичної операції і наголосила, що керівництво оборонного відомства докладатиме всіх зусиль для вирішення гострого питання забезпечення житлом військових.

На завершення заходу гості разом з дітьми урочисто перерізали символічну стрічку, а щасливі новосели разом із запрошеними оглянули нові 2-х та 3-х кімнатні квартири.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"