ban2

Викладача та двох випускників ЖДУ імені І. Франка номіновано на премію КМУ

Днями на першому засіданні Житомирської обласної координаційної ради з питань молодіжної політики був проведений відбір кандидатур на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

У номінації «За наукові досягнення» номіновано кандидата філософських наук Житомирського державного університету імені Івана Франка, автора 79 наукових праць Ірину Яцик, в номінації «За спортивні досягнення» – випускника-франківця, чемпіона світу з кікбоксингу Володимира Демчука, а в номінації «За творчі досягнення» – випускницю ЖДУ імені Іван Франка, керівника проекту «Листи на фронт» Марію Хімич.

Зауважимо, що на премію Кабінету Міністрів України було подано вісім кандидатур у чотирьох номінаціях: за наукові, спортивні та творчі досягнення та за внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху. У номінацію «За особисту мужність» не було подано жодної кандидатури.

Координаційна рада з восьми претендентів на премію повинна була обрати п’ятьох. Таким чином, у наступний етап відбору на премію Кабінету Міністрів України переходять: доцент ЖДУ імені Івана Франка, кандидат філософських наук Ірина Яцик у номінації за наукові досягнення, у номінації за спортивні досягнення чемпіон світу з кікбоксингу, заслужений майстер спорту, випускник ЖДУ імені Івана Франка Володимир Демчук та чемпіонка України з боротьби самбо Катерина Хом’як, у номінації за творчі досягнення – учасниця кобзарського слему бандуристів-професіоналів Світлана Ніконорова та керівник проекту «Листи на фронт» Марія Хімич.

За інформацією ЖДУ імені І. Франка

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"